Pro Uzaktan Eğitim

Hakkında

Pro Uzaktan Eğitim Sistemleri

Pro Uzaktan Eğitim bir Sayısal Bilgisayar projesidir. Yazılımı ve IT alanında 20 yılı aşan tecrübe ve birikimle 2016 yılından bu yana da müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda uzaktan eğitim LMS(Lerning Manegment System) ile başlayan çalışmalarımız uzaktan eğitim sistemi olmak üzere canlı yayın, video streaming hizmetleriyle çeşitlenmiştir. 2020 yılı sonrasında uzaktan eğitim alanında ortaya çıkan ihtiyaç ve talepler doğrultusunda uzaktan eğitim yazılım çalışmalarını Pro Uzaktan Eğitim adı altında geliştirmekteyiz.

Sayısal Bilgisayar ve yazılım firması ülkemizde bilişim sektöründe öncü olmuştur. Yerli ve Tescilli ilk bilgisayar markası ARMA COMPUTER markası ile Türkiye’deki ilk özel tasarım bilgisayar ve sunucularını tasarlayıp geliştiren bilişim firmasıdır. Ülkemizde IT sektöründe AMD ASUS gibi lider markaların çözüm ortağı olmuştur.

Linux sistem yazılımları geliştirme çalışmalarıyla da bu konuda öncü olmuştur.

Kullandığımız tüm sistemler kendi sunucularımız üzerinde barındırılmakta ve yazılımları kendi ekibimiz tarafından geliştirilmektedir. Bu da bilgi güvenliği açısından %100 daha güvenlidir.

Bu bilgi ve birikimle kurulan Türkiye’nin öğrenme teknolojileri kategorisindeki öncü şirketi Pro Uzaktan Eğitim olarak eğitim sektörüne yönelik daha hızlı, kaliteli, zengin ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Referaslarımız

Pro Uza, sizleri de aramızda görmeyi sabırsızlıkla beklediğimizi bilmenizi istiyoruz. Emin ellerdesiniz.