Uzaktan Eğitim

Uzaktan eğitim kurs ve eğitim merkezlerine yönelik hayatı kolaylaştırıcı çözümler.

Ortaöğretim, özel eğitim, özel kurslar, sınavlara hazırlık kursları, Lisans ve Yüksek Lisans Uzaktan Eğitim Derece Programları için öğretim yönetim sistemi sağlanması ve organize edilmesi, sanal sınıf alt yapısının sunulması, içerik oluşturma hizmeti verilmesi…

Pro Uzaktan Eğitim sistemleri, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ve eğitimcilerle birlikte yaptığı çalışmalar ile yazılımlarını geliştirmektedir. Bu sayede siz de ürünlerimize yön verebilirsiniz. Yazılım ve sistem desteği, zaman kavramı olmaksızın gece geç saatlere kadar yazılım ve sistem mühendislerimiz tarafından verilmektedir. Ayrıca tüm yazılımlarımız kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilmektedir.

Bir uzaktan eğitim sisteminde olması gereken tüm aşamalarda sizlere stüdyo kurulumundan online satışına kadar gerekli tüm alt yapı ile ilgili danışmanlık sağlıyoruz. Firmamızdan aldığınız ürünlerde sizlere firmamız tarafından teknik destek sağlanmaktadır.

Hizmetlerimiz aşağıdakilerle sınırlı olmamakla beraber ana hatlarıyla:

Pro Uzaktan Eğitimle: Yeni nesil iletişim ve online eğitim sistemi

Uzaktan Eğitim Sistemi
Türkiye’nin En Büyük Online Uzaktan Eğitim Sınıfları Kuruyoruz

Canlı DersCanlı Ders Yazılım

Canlı Ders

Alt yapımız güçlü fiziksel sunucu alt yapımız ve bütçe dostu fiyatlarımızla, bilgisayardan ya da mobil cihazlardan birebir ya da grup canlı dersler, online toplantılar yapabilirsiniz.

Video DersVideo Ders Yazılım

Video Ders

Teknoloji sihirbazı olmanıza gerek yok. Kullanımı kolay ve sağlam ara yüzü ile canlı yayın ardından video derslerin encode edilip yayınlanmasına kadar tüm sistemi otomatik olarak işleten entegre bir sistemdir.

Online SınavOnline Sınav Yazılım

Online Sınav

Online sınav sistemimiz bir çok soru tipi desteklenmektedir. Çoktan seçmeli, bir den çok seçmeli, boşluk doldurma, doğru yanlış... Oluşturulan sorular soru bankasında tutulmaktadır.